3 sposoby na doskonałe oświetlenie biura i gabinetu

Biura są wizytówką firmy, dlatego jeśli zależy Ci na wywarciu pozytywnego wrażenia na klientach, to koniecznie zadbaj o wyposażenie biura i gabinetu. Nowoczesne, designerskie wnętrza cieszą oko i robią dobre wrażenie, dlatego wybierz lampy designerskie, które pomogą osiągnąć sukces. Poznaj nasze 3 sposoby na oświetlenie led designerskie do biura.

Oświetlenie LED biura – na co zwrócić uwagę?

Wybierając lampy LED do biura bardzo ważna jest barwa światła. Najlepsze oświetlenie do pracy zapewniają żarówki LED o neutralnej barwie światła, która nie męczy oczu i zwiększa koncentrację pracowników.

Oświetlenie LED w biurze wymaga także rozmieszczenia lamp w taki sposób, aby każde biurko było jednakowo oświetlone. Warto skorzystać z pomocy profesjonalistów i zamówić projekty oświetleniowe. Wykonanie projektu fotometrycznego pomaga ustalić rozmieszczenie i intensywność światła. Dzięki temu, zyskasz pewność, że nie narazisz firmy na straty spowodowane nieefektywnością pracowników, którzy będą mieli źle oświetlone stanowisko pracy.

Designerskie lampy do biura – doskonała wizytówka firmy

Chcesz, aby Twoje biuro wyróżniało się na tle innych? Możesz sprawić, że klienci, partnerzy, czy goście, którzy przyjdą do Twojego biura, w którym zobaczą lampy LED designerskie, zobaczą też coś więcej.

Oświetlenie designerskie w biurze stanowi doskonałą wizytówkę dla firmy. Designerskie lampy pomagają stworzyć niesamowity, luksusowy i elegancki klimat. Światło tworzy niepowtarzalną atmosferę, dlatego zapalone lampy doskonale podkreślą charakter wnętrza. Zgaszone będą się prezentowały równie wspaniale, dzięki finezyjnym kształtom, pięknym abażurom czy wysokiej jakości materiałom. Lampy designerskie LED to klasa sama w sobie!

Jakie lampy LED do gabinetu?

Gabinet to miejsce, w którym prezesi spędzają cały dzień. Często są to pomieszczenia, które wyróżniają się na tle biura i do których ma wstęp niewiele osób. Gabinety to też miejsca, które kojarzą się z władzą, dlatego ich charakter doskonale podkreślą designerskie lampy LED.

Lampa LED wisząca do gabinetu

Nowodvorski Globe to piękna lampa do gabinetu, która wyróżnia się kulistym kształtem trzech kloszy, zawieszonych na linkach. Ciekawość wzbudza rozmieszczenie kul, które są na różnych wysokościach. Design lampy Nowodvorski podkreślają materiały z których wykonano lampę. Szklany klosz i miedziana nuta kolorystyczna doskonale odbijają światło, tworząc fantastyczny efekt nie tylko na ścianie, ale także w całym pomieszczeniu.

Lampa LED stojąca do gabinetu

Lampa stojąca do gabinetu to ciekawy pomysł, aby pomieszczenie zyskało nowatorski i oryginalny charakter. Duża lampa podłogowa z pewnością przyciągnie uwagę. Dodatkowo, jeśli znajdzie się w okolicy biurka i dyplomów na ścianie, będzie spełniać funkcję dekoracyjną i praktyczną. Elegancki gabinet doskonale uzupełni czarna lampa podłogowa Hugo od Zuma Line, której klasyczny klosz jest tylko uzupełnieniem fantastycznej podstawy.

Wybierając oświetlenie LED do biura należy mieć na uwadze nie tylko oszczędności, ale też komfort pracowników. Prawidłowe rozmieszczenie, barwa światła i jego natężenie to podstawa. Warto wybrać firmy, które specjalizują się jednocześnie w projektach oświetleniowych oraz sprzedają oprawy designerskie.