Terminal bez abonamentu? To możliwe!

Terminal bez abonamentu To możliwe

Terminal płatniczy bez abonamentu to duże udogodnienie dla przedsiębiorców. Dzięki udziale w programie Polska Bezgotówkowa właściciele firm mogą otrzymać darmowe urządzenia i przez 12 miesięcy nie płacić za ich użytkowanie. Co zrobić by zakwalifikować się do programu?

Polska Bezgotówkowa to program skierowany głównie do małych i średnich przedsiębiorców, którzy do tej pory lub przez ostatni rok nie oferowali swoim klientom płatności bezgotówkowych. Program skierowany jest również do osób, które otwierają nowy biznes.

Jaki cel przyświeca inicjatywie? Ideą Polski Bezgotówkowej jest przede wszystkim wsparcie przedsiębiorców i ułatwienie im dostępu do terminali płatniczych. Udział w programie jest bezpłatny, a urządzenia trafiają pod wskazany adres za darmo. Co trzeba zrobić by dołączyć do grona uczestników i otrzymać terminal bez abonamentu? Jakie urządzenie można otrzymać?

Terminal płatniczy – wybierz urządzenie dopasowane do potrzeb przedsiębiorstwa!

W ramach programu przedsiębiorca może wybrać terminal płatniczy idealnie dopasowany do potrzeb swojego przedsiębiorstwa. Dostępne są terminale standardowe w wersji stacjonarnej i przenośnej oraz nowoczesne urządzenia typu smart z dodatkowymi funkcjami.

Oba rodzaje urządzeń przyjmują płatności najpopularniejszymi kartami płatniczymi takimi jak Visa, Mastercard, JCB, UPI, Diners, a także płatności BLIK-iem oraz smartfonem. Oba też gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa. Co je różni?

Bezprzewodowy terminal typu smart wyposażony jest w wytrzymałą baterię pozwalającą na dokonanie blisko 200 transakcji oraz w ekran dotykowy. Dzięki funkcji przechowywania elektronicznych potwierdzeń transakcji pozwala także zaoszczędzić na zakupie papieru do terminala. Jest lekki, poręczny i przyjazny w obsłudze.

Co istotne, po zakończeniu trwania programu terminal smart bezpłatnie przechodzi na własność przedsiębiorcy. W przypadku urządzenia standardowego opłata za użytkowanie wynosi 39 zł miesięcznie.

Jak dołączyć do programu Polska Bezgotówkowa?

W programie Polska Bezgotówkowa można wziąć udział tylko raz. By się zakwalifikować należy wejść na stronę bezgotowki.pl, a następnie wybrać terminal płatniczy. Kolejnym krokiem jest wypełnienie zgłoszenia zamieszczonego na stronie i podanie niezbędnych informacji o swojej działalności. Po pomyślnym przejściu weryfikacji, podczas której Fundacja Polska Bezgotówkowa sprawdzi czy dane przedsiębiorstwo kwalifikuje się do programu kurier dostarczy terminal pod wskazany adres.

Zastanawiasz się? Nie czekaj!

Program Polska Bezgotówkowa cieszy się dużą popularnością. W ramach inicjatywy do tej pory trafiło do przestrzeni publicznej ponad… 335 tysięcy terminali płatniczych!

Urządzenia płatnicze pojawiły się głównie w małych przedsiębiorstwach. W przypadku wielu z nich był to pierwszy element cyfryzacji biznesu.