Wybieramy najlepsze miejsce na eventy w Warszawie

Czy istnieje, oraz w jaki sposób wybrać, najlepsze miejsce na eventy w Warszawie? Nie da się tutaj wskazać jednoznacznie niekwestionowanego zwycięzcy, gdyż każdy z nas ma jednak inne oczekiwania, potrzeby i możliwości. Mimo tego warto poszukać, gdyż można znaleźć takie miejsca na eventy, które powinny spodobać się niemal każdemu – należy do nich np. DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre. Dlaczego jest to dobry wybór?

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre, czyli idealne miejsce na każdą okazję?

Liczne zalety tego miejsca sprawiają, że centrum konferencyjne jakim jest: DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre to również lokal, który musimy wziąć pod uwagę w Warszawie i okolicy niezależnie od tego, jakiego rodzaju event szykujemy.

Z głównych atutów możemy tu wymienić takie atrakcję jak:

  • Sala Balowa – jest to idealne miejsce na wesele czy dużą uroczystość rodzinną, ale także większe spotkania firmowe organizowane np. w celu podsumowania udanego roku w działalności przedsiębiorstwa,
  • Restauracja Garden – jest to lokal, którego niewątpliwą i główniejszą atrakcję stanowi nietuzinkowy ogród oraz taras. Restauracja ta jest obszerna i bez problemu jest w stanie przyjąć nawet 450 gości,
  • Przestrzeń klubowa o nazwie Zazen –  jest to idealne miejsce dla wszystkich poszukujących dobrej zabawy.

Ponadto, DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre oferuje swoim gościom ponad siedemset miejsc noclegowych, okazuje się, że jest to miejsce uniwersalne.

Można tu w takim wypadku zorganizować niemal dowolny event, od kameralnego spotkania rodzinnego/biznesowego aż po targi i konferencje branżowe.

Nie tylko klimat – wyposażenie również jest ważne

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre to miejsce, które cechuje profesjonalizm. Jeśli klient biznesowy zdecyduje się na przeprowadzenie spotkania firmowego, zyska on narzędzia, które pozwolą mu sprawnie zorganizować spotkanie. Rzutnik, wygodne krzesła, połączenie internetowe czy nagłośnienie to tylko niektóre z nich.

Nie inaczej jest, jeśli chodzi o menu. Goście restauracji mogą liczyć na różnorodne dania, w tym m.in.:

  • potrawy tradycyjne – śledź z korzennej marynaty, rosół, zupa grzybowa, żurek czy kotlet schabowy,
  • kuchnię z całego świata – Spaghetti Carbonara, Chicche, makaron orientalny czy Czarne tagliollini z krewetkami,
  • oraz desery, napoje, kawy itp.

Zalety te sprawiają, że warto rozważyć ofertę ośrodka, jeśli chcemy znaleźć miejsce na eventy w Warszawie.

Wisienka na torcie

Last but not least, DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre to miejsce, w którym można liczyć na takie rozrywki jak na przykład SPA. Dzięki temu jest ośrodek ten zapewnia nie tylko przestrzeń do odbywania oficjalnych rozmów czy szampańskiej zabawy, ale także możliwość relaksującego wypoczynku.