Opieka medyczna w ramach abonamentu

Publiczna służba zdrowia nie należy do najlepszych. Z tego powodu niejedna firma kupuje prywatną pomoc medyczną dla swoich pracowników. Jest to doskonała pomoc. Każda firma chętnie korzysta z takiego wsparcia, ponieważ pragnie zadbać o zdrowie pracowników. Pakiet jest w kilku wariantach, a klienci mogą z niego korzystać przez dowolny czas. Firma Allianz także oferuje pakiety medyczne dla pracowników. 'Są one dobrze przygotowane i sprawdzają się tak, jak to tylko możliwe.

Luxmed abonamentów ma wiele

Dostępne są abonamenty dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, dla firm zatrudniających 2 do 50 osób lub dla firm zatrudniających powyżej 50 osób. Opieka medyczna jest bardzo dobra, a lekarze świadczą usługi w najlepszym wydaniu. Luxmed oferuje elastyczną ofertę doskonale dopasowaną do potrzeb przedsiębiorstwa, współpracę z liderem w branży medycznej, zapewnia opiekę medyczną dla pracowników w przychodni przyzakładowej. Prowadzona jest elektroniczna dokumentacja medyczna. Pacjent ma dostęp do wyników badań, zaleceń lekarskich oraz przepisanych leków. Warto wybrać Luxmed jako firmę dostarczającą doskonałe usługi zdrowotne w dobrej cenie. Informacja udzielana jest telefonicznie. Abonamenty oferowane są w kilku wariantach oraz cenach. Pracownik może wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie. Pakiety medyczne dla pracowników mają różnorodne opcje. Lux Med pakiet pracowniczy należy do stosowanych często. Allianz również oferuje klientom rozwiązania wysokiej próby. 

Luxmed dba o pacjentów kompleksowo

Kompleksowa opieka medyczna to podstawa. Pacjenci mogą liczyć na diagnostykę, zabiegi, operacje planowe, rehabilitację poszpitalną oraz pomoc w nagłych wypadkach. W pakiecie premium oferowany jest dostęp do 63 specjalistów, nielimitowane prowadzenie ciąży, indywidualny opiekun pacjenta VIP. Warto skorzystać z jak najlepszego leczenia i daje sposobność korzystania z takich usług. Pracownicy mają dostęp także do zabiegów ambulatoryjnych, fizjoterapii, rabat na pozostałe usługi medyczne. Pakiety nie obejmują pomocy stomatologicznej, która jest płatna 100 procent i każda osoba może z niej skorzystać. Musi tylko ponieść koszty. Pakiety medyczne pracownikom funduje pracodawca. Czasami pracodawca płaci 50 procent, a pozostałą część opłaca pracownik. Bywa i tak, że pracodawca tylko negocjuje koszt pakietów, a opłacane są one przez pracowników. 

Allianz także oferuje doskonałe pakiety medyczne. Do wyboru jest jedna z sześciu opcji ubezpieczenia dla zatrudnionych oraz najbliższych w ramach 4 pakietów prywatnej opieki medycznej. W ramach każdego pakietu pracownicy mogą wybrać właściwy wariant: premium, komfort, optimum, maximum, prestige vip. Zabiegów jest wiele, a klienci mogą wybrać wizyty dla nich najbardziej konieczne.