Większa sprzedaż i więcej czasu dla siebie? Z ErpBox to proste.

Bezlitosna branża eCommerce spędza sen z powiek nie tylko wszystkim najbardziej ambitnym przedsiębiorcom, ale i tym którzy po prostu chcą sprzedawać na takim poziomie, by spokojnie żyć. Platforma do zarządzania sprzedażą internetową ErpBox jest dedykowana zarówno jednym, jak i drugiem – na co pozwala jej modułowa budowa oraz elastyczny cennik dopasowany do bieżących wyników sprzedaży. Co jeszcze sprawia, iż coraz więcej osób przerzuca się na to ten sposób zarządzania e-sprzedażą?

Kompleksowe rozwiązanie do zarządzania e-sprzedażą

ErpBox przede wszystkim wyróżnia się szybkością działania – aktualizuje zamówienia i stany magazynowe co 5-10 minut i to już w ramach podstawowego abonamentu.

Niektóre z realnych korzyści oferowanej przez ErpBox synchronizacji:

  • całkowicie automatyczna aktualizacja danych
  • koniec z kłopotliwymi błędami wynikającymi z ręcznej aktualizacji stanów magazynowych
  • sprawniejsza i szybsza obsługa klienta

Jeśli więc szukasz systemu, który pozwoli Ci zyskać zyskujesz większą kontrolę nad faktycznym stanem magazynów i zamówień ale w ten sposób, byś równocześnie nie musiał poświęcać na to swojego czasu – wiedz, że dzięki szybkiej i zautomatyzowanej synchronizacji danych w ErpBox to możliwe. Bez żadnych dodatkowych opłat użytkownicy ErpBox zyskują pełną kontrolę nad swoimi stanami magazynowymi w różnych kanałach sprzedaży.

Skoro o kanałach sprzedaży mowa – platforma ErpBox cały czas poszerzana jest o nowe wdrożenia i integracje. Jeśli sprzedajesz na Allegro, eBay, Amazon – na każdym jednym bądź wszystkich z osobna, a do tego posiadasz e-sklep – będziesz zadowolony. W tym systemie będziesz mógł zarządzać e-sprzedażą na wszystkich tych kanałach z jednego miejsca. Dodatkowo, w kanałach takich jak Allegro oraz eBay będzie to jeszcze łatwiejsze, dzięki dedykowanym Managerom do obsługi ofert na tych platformach. Więcej na ten temat: https://www.erpbox.pl/mozliwosci/.

 szybka aktualizacja

Dodatkowo ErpBox daje również dostęp do:

  • własnego modułu fakturowania
  • własnego modułu CRM
  • integracji z kurierami (np. Poczta Polska Inpost, DHL)

Do tego dochodzi możliwość tworzenia własnych zestawów produktów, obszerny moduł raportów (centrum dowodzenia), Strefa Klienta czy też liczne możliwości, jeśli chodzi o zarządzanie użytkownikami ErpBox i ich uprawnieniami.

Nie można nie wspomnieć o tym, że ten system opiera swoją pracę na szybkich, niezawodnych serwerach, a zapewnienie bezpieczeństwa danych użytkowników i ich klientów jest dla twórców ErpBox priorytetem – w końcu sami działają w branży IT i eCommerce już od wielu lat.

Warto również wspomnieć, że nie trzeba wchodzić od razu w trwałą współpracę z systemem – na początku można ErpBox za darmo i bez zobowiązań przetestować – aż przez 21 dni. Jedyne co trzeba zrobić to w kilka sekund założyć konto i wejść w świat eCommerce, taki który daje więcej czasu, otwiera nowe możliwości i daje szanse na rozwój biznesu.

Zobacz więcej na: https://www.erpbox.pl/